Oferta


Diagnostyka komputerowa od 40 zł
Texa IDC5
Texa IDC5

Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy serwisu, który przygotowany jest do serwisowania samochodów z układem komputerowym.

Gometria zawieszenia od 40zł
Geometria Beissbarth
Geometria Beissbarth

Układ kierowniczy jest jednym z najważniejszych w samochodzie. To od niego zależy precyzja prowadzenia i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego ważne jest prawidłowe ustawienie geometrii
wszystkich kół w pojeździe. Dlaczego ustawienie geometrii wpływa na bezpieczeństwo jazdy?

Geometria zawieszenia to zestaw parametrów, który definiuje położenie oraz ruch koła podczas jazdy. Geometria decyduje o stabilności samochodu i jego kierowalności. To, jak jest ustawiona, określa przenoszenie sił między oponami i podłożem.

Nagrzewanie nagrzewnicą indukcyjna 15zł
Nagrzewnica Indukcyjna
Nagrzewnica Indukcyjna

Nagrzewnica indukcyjna STORM HEATER jes bardzo pomocna w odkręcaniu mocno zardzewiałyvh połączeń gwintowanych,dzięki miejscomemu podgrzaniu do czerwonoścj "wypala" się rdza,co zapobiega urwaniu się śrub,zapieczonych drążków kierowniczych,odpiwietrzników w zaciskach hamulcowych,i w innych miejscach

Wymiana rozrządu od 180zł
Rozrząd silnika
Rozrząd silnika

Układ rozrządu w samochodzie jest jednym z najważniejszych w silniku,dlatego też należy pomiętać o okresowym kontroli i wymianie w określonych przez pproducenta samochodu okresach-przebiegach.Zaniedbanie tej obsługi niesie za sobą barzo poważne konsekwencje-najczęściej ulegają uszkodzeniu zawory,i inne elementy głowicy

Wymiana klocków hamulcowych od 30 zł
Hamulce
Hamulce

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, więc zdolność do odprowadzania ciepła spada, a to powoduje niebezpieczeństwo znacznie szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje znacznie szybsze nagrzewanie się płynu hamulcowego, więc pojawia się niebezpieczeństwo jego zagotowania.

Wymiana oleju w silniku i filtrów od 30 zł
Olej
Olej

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat.

Doładowanie akumulatora-sprawdzenie stanu GRATIS 10-30zł
Doctor Harge 50
Doctor Harge 50

Doskonale wiemy, że akumulator jest jednym z elementów samochodu ,które zauważamy dopiero gdy niedomagają-szczególnie zimą.

Warto szczegółnie przed każdą zimą warto jest sprawdzić stan techniczny akumulatora,alternatora i rozrusznika, aby mieć pewnośc poprawnego działania i ograniczyć ryzyko przoblemów z zapaleniem samochodu.

Sprawdzenie w/w podzespołów TESTEREM AKUMULATORA -IDEAL-- GRATIS-
Możliwość doładowania akumulatora profesjonalną ładowarką -DOCTOR CHARGE 50
Możliwością ewentualej diagnozy i naprawy niesprawnych części

Oraz inne dostępne w zakładce Usługi