Oferta


Doładowanie akumulatora-sprawdzenie stanu GRATIS 10-30zł
Doctor Harge 50
Doctor Harge 50

Doskonale wiemy, że akumulator jest jednym z elementów samochodu ,które zauważamy dopiero gdy niedomagają-szczególnie zimą.

Warto szczegółnie przed każdą zimą warto jest sprawdzić stan techniczny akumulatora,alternatora i rozrusznika, aby mieć pewnośc poprawnego działania i ograniczyć ryzyko przoblemów z zapaleniem samochodu.

Sprawdzenie w/w podzespołów TESTEREM AKUMULATORA -IDEAL-- GRATIS-
Możliwość doładowania akumulatora profesjonalną ładowarką -DOCTOR CHARGE 50
Możliwością ewentualej diagnozy i naprawy niesprawnych części

Nagrzewanie nagrzewnicą indukcyjna 15zł
Nagrzewnica Indukcyjna
Nagrzewnica Indukcyjna

Nagrzewnica indukcyjna STORM HEATER jes bardzo pomocna w odkręcaniu mocno zardzewiałyvh połączeń gwintowanych,dzięki miejscomemu podgrzaniu do czerwonoścj "wypala" się rdza,co zapobiega urwaniu się śrub,zapieczonych drążków kierowniczych,odpiwietrzników w zaciskach hamulcowych,i w innych miejscach

Gometria zawieszenia od 40zł
Geometria Beissbarth
Geometria Beissbarth

Układ kierowniczy jest jednym z najważniejszych w samochodzie. To od niego zależy precyzja prowadzenia i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego ważne jest prawidłowe ustawienie geometrii
wszystkich kół w pojeździe. Dlaczego ustawienie geometrii wpływa na bezpieczeństwo jazdy?

Geometria zawieszenia to zestaw parametrów, który definiuje położenie oraz ruch koła podczas jazdy. Geometria decyduje o stabilności samochodu i jego kierowalności. To, jak jest ustawiona, określa przenoszenie sił między oponami i podłożem.

Wymiana rozrządu od 180zł
Rozrząd silnika
Rozrząd silnika

Układ rozrządu w samochodzie jest jednym z najważniejszych w silniku,dlatego też należy pomiętać o okresowym kontroli i wymianie w określonych przez pproducenta samochodu okresach-przebiegach.Zaniedbanie tej obsługi niesie za sobą barzo poważne konsekwencje-najczęściej ulegają uszkodzeniu zawory,i inne elementy głowicy

Wymiana klocków hamulcowych od 30 zł
Hamulce
Hamulce

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, więc zdolność do odprowadzania ciepła spada, a to powoduje niebezpieczeństwo znacznie szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje znacznie szybsze nagrzewanie się płynu hamulcowego, więc pojawia się niebezpieczeństwo jego zagotowania.

Diagnostyka komputerowa od 40 zł
Texa IDC4
Texa IDC4

Nowoczesne samochody cechuje bardzo złożona budowa silnika. Silniki takie charakteryzują się zwiększoną wydolnością paliwa i zmniejszoną produkcją zanieczyszczeń. Sterowane są przez układ komputerowy. Jeśli zauważysz nieprawidłowości w działaniu swojego silnika, skorzystaj z pomocy serwisu, który przygotowany jest do serwisowania samochodów z układem komputerowym.

Wymiana oleju w silniku i filtrów od 30 zł
Olej
Olej

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat.

Oraz inne dostępne w zakładce Usługi

y>